بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]
نوشته شده توسط : روژان ساربان زاده

گاهی اوقات باید فیلمی ببینیم که مارا مجبور کند تمام مدت، روی لبه صندلی بنشینیم و به هیچ چیز، حتی خوردن پاپ کورن هم فکر نکنیم. ژانر هیجان انگیز یا دلهره آور از جمله ژانر های پرطرفدار است به خصوص برای افرادی که نیاز دارند برای مدتی از محیط اطراف خود دور شوند و در زمانی هر چند کوتاه ذهن خود را معطوف به فیلم کنند. فیلم های ژانر هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ از تعلیق های روانشناختی گرفته تا فیلمهای ترسناک را شامل می شوند، اما همه آنها نوید ایده های جدید از ژانر هیجان انگیز و دلهره آور را به ما می دهند و به نسبت سال گذشته پیشرفت زیادی داشته اند.

هدف از ایجاد این لیست، آشنایی شما فیلم دوستان عزیز با محبوب ترین فیلم های هیجان انگیز و دلهره آور سال ۲۰۲۰ است که البته ممکن تا پایان سال ۲۰۲۰ با وجود اکران فیلم های هیجان انگیز جدید تر این لیست بروز رسانی شود. با ما در بخش از مقالات مووینه همراه باشید.

00:00
00:00
 

 

The Bay of Silence (18   خلیج سکوت

تاریخ انتشار: ۱۴ آگوست ۲۰۲۰

بازیگران: کلز بنگ ، اولگا کوریلنکو ، برایان کاکس ، آلیس کریج

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: این فیلم مهیج محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی پائولا وان و با بازی کلیز بنگ، برایان کاکس و اولگا کورلنکو می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، ویل ابتدا گمان می کند همسرش روزالیند در قتل مشکوک پسرش بی گناه است اما بعد از اینکه گذشته ی مرموز روزالیند رو می شود ویل شک می کند که ممکن است این گذشته تاثیری در مرگ پسرش داشته باشد.به نظر می رسد زوج ویل و روزالیند زندگی کاملی دارند  تا زمانی که فرزندشان متولد می شودو روزیلند گذشته دلهره آورش را مدام در ذهن خود تکرار می کند. وقتی پسر آنها مفقود می شود ، ویل باور نمی کند همسرش دستی بر این ماجرا نداشته باشد ، تا اینکه به تنهایی به جستجوی فرزند خود می رود.

00:00
00:00
 

Antebellum (17  قبل از جنگل

تاریخ انتشار: ۱۸ سپتامبر

بازیگران: ژانل مونا ، اریک لانگ ، کیرسی کلمانز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: جسورانه ، جذاب و از نظر فنی خیره کننده ، این داستان ترسناک با صحنه هایی مانند فیلم های مشابه ۱۲ سال بردگی شروع می شود اما بعد به یک اپیزود بسیار تاریک از منطقه گرگ و میش تبدیل می شود ، و سپس به آرامی یک فیلم ترسناکی می شود که می تواند شمارا متحیر کند. این فیلم به طور حتم یکی از بهترین فیلم های هیجان انگیز و ترسناک در چند ماه گذشته است.

شما می توانید فیلم آتنبلوم را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Antebellum 2020

00:00
00:00
 

 

Shirley (16  شرلی

تاریخ انتشار: ۵ ژوئن ۲۰۲۰

بازیگران: الیزابت ماس ​​، مایکل استولبرگ ، اودسا یانگ ، لوگان لرمن ، استیو وینوویچ

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: در دهه ۱۹۶۰ ورمونت ، شرلی جکسون و همسرش برای اینکه شرلی بتواند رمان جدیدش را شروع کند سفری را آغاز می کنند. آنها نمی دانند که زمان گذراندن  آنها بر بزرگترین کار جکسون تأثیرگذار است. بازی های تأثیر گذار این فیلم بر مهیج بودن آن تأثیر بسزایی دارد.

00:00
00:00
 

 

Greenland (15  گرینلند

تاریخ انتشار : ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰

بازیگران: جرارد باتلر ، مورنا باکارین ، دیوید دنمن ، اسکات گلن

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: به نظر می رسد چیزی در مورد تماشای فیلمی در مورد پایان جهان در این زمانها مناسب است، به ویژه هنگامی که یک ستاره دنباله دارد قرار است به زمین بخورد و مرد خانواده (باتلر) تنها ۴۸ ساعت فرصت دارد تا خانواده خود را به پناهگاه برساند. یک فیلم آخرالزمانی که می تواند نفس شمارا در سینه حبس کند.

شما می توانید فیلم گرینلند را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Greenland 2020

00:00
00:00
 

 

The Last Thing He Wanted(14 آخرین چیزی که او می خواست

تاریخ انتشار: ۲۱ فوریه ۲۰۲۰

بازیگران: آن هاتاوی ، بن افلک ، روزی پرز

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: یک روزنامه نگار باسابقه D.C وقتی داستان مشکوکی برای پدرش می افتد او را از یک خط مستقیم به سوژه ای ناخواسته در همان داستان می کشاند. این فیلم برگرفته از رمان نام آور جوآن دیدیون است.

 

The Hunt (13  شکار

تاریخ انتشار: ۱۳ مارس ۲۰۲۰

بازیگران: بتی گیلپین ، هیلاری سوانک ، ایک بارینهولتز ، اما رابرتز ، گلن هوورتون

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: دوازده غریبه در مکانی ناشناخته از خواب بیدار می شوند ، اسلحه ای به آنها تحویل داده می شود و می گویند که فرار کند. آنها بخشی از “شکار” هستند ، بازی کوچکی که انسانها انسانها را شکار می کنند. بنابراین ، مانند بازی های گرسنگی ،  قرن ۲۱٫ اوضاع خیلی زود جالب می شود وقتی که یکی از شکارها بازی را به رهبران مسابقه معطوف می کند.

 

The New Mutants (12 جهش یافته ها

تاریخ انتشار: ۲۸ آگوست ۲۰۲۰

بازیگران: آنیا تیلور-جوی ، میسی ویلیامز ، چارلی هیتون ، آلیس براگا

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: دنیای مارول در شرف تاریک شدن بود تا زمانی که بهار ۲۰۲۰ فیلم جهش یافته اکران شد. فیلمی که قرار بود دو سال پیش اکران شود .داستان فیلم ماجرای پنج نوجوان را دنبال می کند که به تازگی کشف کرده اند توانایی های مخفی ای دارند ، اما برخلاف میل آنها در یک مرکز محبوس شده اند.

00:00
00:00
 

Extraction(11  استخراج

تاریخ انتشار:۲۴ آپریل ۲۰۲۰

بازیگران: کریس همسورث ، برایون لروم ، رایدر لروم

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:با دور انداختن چکش عظیم ثور و مرتب کردن بازیهای انتقام جویان، کریس همسورث اسلحه ای را برمی دارد و در فیلم استخراج نقش یک مأمور امنیتی را ایفا می کند که برای نجات یک کودک در ازای دریافت یک پول هنگفت جانش را به خطر می اندازد، فیلم استخراج توسط Netflix تولید و بازیگر استرالیایی به همراه جو و آنتونی روسو، دوستان سابق فیلم سازی مارول دور هم جمع کرده، که تهیه کننده این پروژه بودند.  (جو فیلمنامه پر از صحنه های جذاب را نوشت ، که براساس رمان Ciudad در سال ۲۰۱۴ ساخته شده است) تیلر راک، قهرمان کماندوی تند و تیز که همسورث آن را بازی می کند مانند خدای ثور و ابر قدرت های کمیک می تواند همه دشمنان را به کام مرگ بکشاند و از سد راهش بردارد، او می تواند یک ضرب و شتم بزنید و به جنگ ادامه دهید ، کیفیتی که در هنگام نجات و محافظت از کودک یک پادشاه مواد مخدر هندی به او کمک می کند در برهه ای از سکانس تعقیب و گریز بزرگ نمایش فیلم، که نشان دهنده کارگردانی بی نظیر سام هارگریو به صحنه های اکشن و زد و خورد این فلیم کیفیتی خیره کننده بخشیده . این نوع تفکر استراتژیک باید به شما درک مهارت تاکتیکی و رویکرد بی پرده فیلم در ساخت فیلم اکشن را بدهد. کیفیت داستان پردرآمد و بی عیب و نقصی در داستان وجود دارد، خصوصاً وقتی از ماجرای زندگی نقش اصلی با خبر می شویم و با او همدلی می کنیم.

شما می توانید فیلم استخراج را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Extraction 2020

00:00
00:00
 

 

Swallow(10  بلعیدن

تاریخ انتشار: ۶ مارس ۲۰۲۰

بازیگران: هیلی بنت ، آستین استوول ، دنیس اوهار ، الیزابت مارول

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: هانتر یک خانم خانه دار تازه باردار است که تسلط کمی بر زندگی خود دارد. وقتی متوجه شد که کنترل محیط اطراف خود را از دست می دهد ، شروع به بلعیدن اشیای غیرمعمول می کند و وسواس آن را پیدا می کند. تریلر به تنهایی باعث می شود کمی اشتهایتان بهم بخورد و حالتان بد شود.

00:00
00:00
 

 

Offering to the Storm( 9 پیشکشی به طوفان

تاریخ انتشار: ۲۴ جولای ۲۰۲۰

بازیگران: مارتا اتورا ، لئوناردو سباراگلیا 

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: فیلم در صحنه آغازین با خفه کردن یک کودک آغاز  و همین مورد باعث میشود بیننده غافل گیر و برای پیدا کردن قاتل کنجکاو بشود. اینکه چرا یک نفر کودکان زیر ۱ سال رو خفه اجسادشون رو میدزده خیلی موضوع گنگ و ترسناکی برای همه است. فیلم در ادامه با اشاره به داستان های خرافی قدیمی به ما میفهماند که هدف قاتل پیشکش کردن این کودکان معصوم به شیطان برای رسیدن به قدرت است. قصه فیلم بسیار رازآلود و معمایی است و حتی دلهره ای را میتواند به روح روان ما بیاندازد. حتی بی رحم ترین قاتلین تاریخ نتوانستند نوزادان را به قتل برسانند اما در این فیلم شاهدیم که این اتفاق برای خانواده های زیادی در طول تاریخ های مختلف رخ داده است و بسیاری از آنان حتی نمیدانستند که جسد کودکشان در قبرستان دزدیده شده. نقش اول فیلم یعنی آمایا رئیس پلیسی است که خواهر خودش نیز سال ها پیش، زمانی که نوزاد بوده قربانی شده ولی هیچوقت از این مسئله پرده برداری نشده بوده است و حالا این مسئله اورا به گذشته های دور و اتفاقات آن دوره می اندازد و باعث می شود آمیا برای رسیدن به حقیقت کنجاو تر شود. اشاره داستان به دوره های ماقبل تاریخی بسیار مشهود است، در آن دوران همانطور که داستان ها و افسانه ها نوشته شده است، قربانی کردن انسان برای رسیدن به قدرت های شیطانی امری بسیار مهم بوده است.

شما می توانید فیلم پیشکشی به طوفان را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Offering to the Storm 2020

 

The Trial of the Chicago7(8 دادگاه شیگاگو

تاریخ انتشار: ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰

بازیگران: ادی ردماین ، الکس شارپ ، ساکا بارون کوهن

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:این فیلم داستان ۷ نفر در دادگاه را روایت می کند که از اتهامات مختلف پیرامون قیام کنگره ملی دموکراتیک ۱۹۶۸ در شیکاگو باید تبرئه شوند.

00:00
00:00
 

 

The Silencing (7 ساکت کردن

تاریخ انتشار: ۱۸ جولای ۲۰۲۰

بازیگران: نیکولای کوستر-والداو ، آنابل والیس ، قهرمان فاینس تیفین

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:داستان فیلم درباره یک شکارچی منزوی است که دخترش سال ها قبل ربوده شده . پس از به قتل رسیدن یک دختر در جنگل ، او به همراه کلانتر به دنبال قاتلی میوفتند که ممکن است همان دزد دخترش باشد. صحنه های پر از تعلیق فیلم می تواند دلهره زیادی بر دل شما بیافکند.

شما می توانید فیلم ساکت کردن را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم The Silencing 2020

00:00
00:00
 

 

 Possessor Uncut (6  صاحب ناقص

تاریخ انتشار:۲ اکتبر ۲۰۲۰

بازیگران: آندره ریزبرو ، کریستوفر ابوت ، جنیفر جیسون لی

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:این فیلم روایت کننده یک مأمور است که برای یک سازمان مخفی کار می کند و از فناوری کاشت مغز برای زندگی در بدن دیگران استفاده می کند و در نهایت آنها را به سمت ترور برای مشتریان پردرآمد سوق می دهد.

شما می توانید فیلم صاحب ناقص را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Possessor Uncut 2020

Inheritance( 5 وراثت

تاریخ انتشار: ۲۲ می ۲۰۲۰

بازیگران : کانی نیلسن ، لیلی کالینز ، سیمون پگ

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: وراثت؛ فیلمی مهیج به کارگردانی وون استین و با بازی لی لی کالینز و سایمون پگ است. بزرگ خاندان یک خانواده ثروتمند از دنیا می‌رود اما خانواده او با یک میراث مخفی تکان دهنده روبرو می‌شوند که زندگی آنها را تهدید می کند.

شما فیلم وراثت را می توانید به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم Inheritance 2020

00:00
00:00
 

 

Unhinged(4  ناخودآگاه

تاریخ انتشار:۲۱ آگوست ۲۰۲۰

بازیگران: راسل کرو ، کارن پیستوریوس ، گابریل باتمن

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:Unhinged یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی است راجع به چیزی که همه ما تجربه کردیم، خشونت جاده ای به یک نتیجه گیری غیرقابل پیش بینی و وحشتناک می رسد. راشل (کارن پیستوریوس) در هنگام عبور از مسیرها با یک غریبه (کرو) پشت چراغ راهنمایی بر میخورند. به زودی ، راشل هدف مردی است که می خواهد با آموختن یک سری درس ها با کار های خطرناک و کشنده ،تأثیرات مثبتی بر جهان بگذارد. آنچه دراین فیلم نمایش داده می شود یک بازی خطرناک مانند موش و گربه است.این فیلم در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۸ اوت سال ۲۰۲۰ اکران شود اما تاریخ انتشار این فیلم به اول ژوئیه سال ۲۰۲۰ تغییر کرد. بازی راسل کرو در این فیلم بسیار مورد توجه منتقدین و مردم قرار گرفته، ما در این فیلم بازیگر نقش گلادیاتور را بسیار چاق و خشمگین میبینیم و شاید در لحظات اول فیلم کمی از این اتفاق شوک شویم اما چیزی که تغییر نکرده است بازی بی نظیر راسل کرو است. بازیگری که برای فیلم ذهن زیبا موفق به کسب جایزه اسکار شد، حالا باید دید برای این فیلم کرو موفق به دریافت جوایز معتبر خواهد شد یا خیر.

00:00
00:00
 

 

I’m Thinking of Ending Things (3 در پی پایان ام

تاریخ انتشار:۴ سپتامبر ۲۰۲۰

بازیگران: جسی پلمنز ، جسی باکلی ، تونی کولت

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: فیلم در پی پایانم از نابغه سینمای آمریکا یعنی آقای چارلی کافمن است که در ژانر درام هیجان انگیز ساخته شده است. هر موقع امضای چارلی کافمن را بر یک فیلم میبینیم باید منتظر یک شاهکار جدید باشیم، آقای کافمن طی ۱۰ سال گذشته فیلم های متفاوت و جذابی ساخته است و برای فیلم درخشش ابدی یک ذهن پاک اسکار بهترین فیلم نامه غیر اقتباسی را نیز از آن خود کرد. اگر با سینمای چارلی کافمن آشنایی داشته باشید میتوانید بدون آن که بدانید کارگردان فیلم در پی پایانم کیست حدس بزنید فیلم کار آقای کافمن است زیرا او امضای خودش را در تمام کار هایش دارد. در خلاصه داستان این فیلم آمده، دختر جوانی که نسبت به رابطه با نامزدش پُر از شک و تردید و بدگمانی است اما تصمیم میگیرد که با او سفری به مزرعه ی دنج خانوادگی شان داشته باشد. در آنجا اتفاقات مهمی می افتند که باعث میشوند او به نامزدش، خودش، تمام چیزهایی که تا به حال میدانسته و باورهایش شک کند.

شما می توانید فیلم در پی پایان ام را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم I’m Thinking of Ending Things 2020

 

The Invisible Man (2  مرد نامرئی

تاریخ انتشار: ۲۸ فوریه ۲۰۲۰

بازیگران: الیزابت ماس ​​، الدیس هاج ، استورم رید

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد: داستان کلاسیک H.G. Wells بازسازی مدرنی به دست می آورد که به نوعی از همه مشکلات گریبانگیر فیلم های مشابه پرده برمیدارد. الیزابت ماس ​​در نقش یک زن که قصد فرار از دوست پسر متخلفش را دارد، برای اینکه بداند تحت تعقیب است یا نه کار فوق العاده ای انجام می دهد. مرد نامرئی، یکی از بهترین فیلم های ترسناک “استودیویی” در سال های اخیر است.

00:00
00:00
 

 

The Devil All the Time (1 همیشه شیطان

تاریخ انتشار:۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰

بازیگران: رابرت پتینسون، دونالد ری پولاک ، بیل اسکارسگارد ، تام هالند

چرا این فیلم ارزش تماشا دارد:فیلم همیشه شیطان یا شیطان تمام وقت فیلمی در ژانر درام، جنایی، هیجان انگیز است که به طور حتم یکی از بهترین فیلم های منتشر در سال ۲۰۲۰ است و میتواند با روایت داستانی فوق العاده اش تا مدت ها ذهن شمارا درگیر کند. اقتباس آنتونیو کامپوس از فیلم همیشه شیطان از دونالد ری پلوک یک درام بلندپروازانه است با شخصیت های پیچیده و روایت جذاب که در ۱۶ سپتامبر از شبکه نتفلیکس به نمایش در آمد. در لحظات اولیه فیلم ممکن است متوجه موضوع اصلی داستان نشوید اما به قدری نوع روایت قصه می تواند شمارا درگیر کند که حتی یک لحظه گذر زمان را احساس نکنید. عناصری که در فیلم شیطان تمام وقت کنار هم قرار گرفته اند و به مراتب به هم ارتباط پیدا می کنند بسیار هوشمندانه انتخاب شده اند و این نشان دهنده فیلم نامه بسیار پر قدرتی که برداران کامپوس آن را نوشته اند.

شما می توانید فیلم همیشه شیطان را به صورت رایگان در مووینه تماشا کنید:دانلود فیلم The Devil All the Time 2020

 

بهترین فیلم های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ + [ لینک دانلود و تریلر ]

:: برچسب‌ها: دانلود فیلم , فیلم سینمایی , فیلم جدید ,
:: بازدید از این مطلب : 19
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: